425 000 € 320 000 €
1882 €/m²
Property 43847 photo 1
Property 43847 photo 2
Property 43847 photo 3
Property 43847 photo 4
Property 43847 photo 5
Property 43847 photo 6
Property 43847 photo 7
Property 43847 photo 8
Property 43847 photo 9
Property 43847 photo 10
Property 43847 photo 11
Property 43847 photo 12
Property 43847 photo 13

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2010
  • تعداد اتاق ها: 6
  • سیستم گرمایش: دیگر
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 9600 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 1 km
  • فاصله از فرودگاه: 23 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room
  • Access

توضیحات

برای فروش خانه3 طبقه با متراژ 170 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل 3 اتاق خواب, حمام, 2 انبار. طبقه 1 شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, اتاق نشیمن, توالت. طبقه 2 شامل یک اتاق خوابه, دوش. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, پارکینگ اختصاصی, باغ, باربیکیو سیستم علام خطر.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
600 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 62435
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 3
فروش
370 000 € 2387 €/m²
  • کد شی 61805
  • مربع متر 155 m²
  • Rooms 4
فروش
379 000 € 11484 €/m²
  • کد شی 65541
  • مربع متر 33 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
399 000 € 1117 €/m²
  • کد شی 61234
  • مربع متر 357 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
349 000 € 1179 €/m²
  • کد شی 52535
  • مربع متر 296 m²
  • فاصله تا دریا 6900 m
فروش
590 000 € 1735 €/m²
  • کد شی 20450
  • مربع متر 340 m²
  • Rooms 8

اشتراک خبرنامه