فروش - اپارتمان 110 m² در آتیکا

یونان آتیکا بقیه آتیکا لاوریو
290 000 €
2636 €/m²
Property 43949 photo 1
Property 43949 photo 2
Property 43949 photo 3
Property 43949 photo 4
Property 43949 photo 5

Details

  • سال ساخت: 2009
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 700 m
  • فاصله از فرودگاه: 38 km

خدمات

  • آسانسور
  • Storage room
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 110 متر مربع در آتیکا. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین مبلمان, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

آتیکا

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه