درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 30000 m² در کورفو
یونان
جزایر ایونی
استان کورفو
کورفو
330 000 €
11 €/m²
کد شی
44033
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
30000 m²
منطقه
کورفو
Location
جزایر ایونی () | کورفو (استان کورفو)
Details
فاصله از دریا:
2900 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
35 km
فاصله از فرودگاه:
36 km
توضیحات
برای فروش زمین 30000 متر مربع در کورفو.
کورفو
Location
حقایق مشابه
فروش
420 000 €
35 €/m²
زمین 12000 m² کورفو
کورفو
کد شی
37857
مربع متر
12000 m²
فاصله تا دریا
1000 m
فروش
400 000 €
85 €/m²
زمین 4673 m² کورفو
کورفو
کد شی
45735
مربع متر
4673 m²
فاصله تا دریا
5000 m
فروش
430 000 €
43 €/m²
زمین 10000 m² کورفو
کورفو
کد شی
42191
مربع متر
10000 m²
فاصله تا دریا
1000 m
فروش
315 000 €
44 €/m²
زمین 7004 m² کورفو
کورفو
کد شی
29539
مربع متر
7004 m²
فاصله تا دریا
7000 m
فروش
340 000 €
68 €/m²
زمین 5000 m² کورفو
کورفو
کد شی
45094
مربع متر
5000 m²
فاصله تا دریا
1800 m
فروش
450 000 €
112 €/m²
زمین 4005 m² کورفو
کورفو
کد شی
31969
مربع متر
4005 m²
فاصله تا دریا
8000 m
فروش
350 000 €
70 €/m²
زمین 5000 m² کورفو
کورفو
کد شی
35766
مربع متر
5000 m²
فاصله تا دریا
3200 m
Recommended
فروش
270 000 €
675 €/m²
زمین 400 m² کورفو
کورفو
کد شی
5232
مربع متر
400 m²
فاصله تا دریا
500 m
فروش
290 000 €
181 €/m²
زمین 1600 m² کورفو
کورفو
کد شی
44583
مربع متر
1600 m²
فاصله تا دریا
400 m
فروش
299 000 €
37 €/m²
زمین 8000 m² کورفو
کورفو
کد شی
60787
مربع متر
8000 m²
فاصله تا دریا
3000 m
David Martasidis
+30 (26611) 00 500
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1