فروش - ویلا 150 m² در پافوس

یونان قبرس پافوس
345 000 €
2300 €/m²
Property 44179 photo 1
Property 44179 photo 2
Property 44179 photo 3
Property 44179 photo 4
Property 44179 photo 5
Property 44179 photo 6
Property 44179 photo 7
  • کد شی 44179
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 150 m²
  • مساحت زمین 500 m²
  • منطقه پافوس
  • Location پافوس (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 5

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • تعداد اتاق ها: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 300 m
  • فاصله از فرودگاه: 20 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • Storage room

توضیحات

برای فروش ویلا 3 طبقه با متراژ 150 متر مربع در پافوس. طبقه نیمه زیر زمین شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, دوش. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, باربیکیو انبار.

پافوس

Location

حقایق مشابه

فروش
380 000 € 2375 €/m²
  • کد شی 45339
  • مربع متر 160 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
425 000 € 2043 €/m²
  • کد شی 43271
  • مربع متر 208 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
440 000 € 1725 €/m²
  • کد شی 16840
  • مربع متر 255 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
490 500 € 3503 €/m²
  • کد شی 46008
  • مربع متر 140 m²
  • فاصله تا دریا 1600 m

اشتراک خبرنامه