70 000 €
490 €/m²
Property 44301 photo 1
Property 44301 photo 2
Property 44301 photo 3
Property 44301 photo 4
Property 44301 photo 5
Property 44301 photo 6
Property 44301 photo 7
Property 44301 photo 8

Details

  • تعداد اتاق ها: 3
  • وضعیت: Old building
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 9700 m
  • فاصله از فرودگاه: 50 km

توضیحات

برای فروش خانه1 طبقه با متراژ 143 متر مربع در کرت. خانه 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
75 000 € 59 000 € 694 €/m²
  • کد شی 31330
  • مربع متر 85 m²
  • فاصله تا دریا 12300 m
فروش
86 000 € 934 €/m²
  • کد شی 57035
  • مربع متر 92 m²
  • فاصله تا دریا 9900 m
فروش
64 000 € 771 €/m²
  • کد شی 57036
  • مربع متر 83 m²
  • فاصله تا دریا 9900 m
فروش
100 000 € 666 €/m²
  • کد شی 34490
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 3
فروش
96 000 € 533 €/m²
  • کد شی 44907
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 4
فروش
70 000 € 341 €/m²
  • کد شی 64088
  • مربع متر 205 m²
  • فاصله تا دریا 1750 m
فروش
70 000 € 489 €/m²
  • کد شی 44301
  • مربع متر 143 m²
  • Rooms 3
فروش
90 000 € 900 €/m²
  • کد شی 54635
  • مربع متر 100 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 16747
  • مربع متر 160 m²
  • فاصله تا دریا 3700 m
فروش
95 000 € 1583 €/m²
  • کد شی 50125
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه