620 000 €
3407 €/m²
Property 44383 photo 1
Property 44383 photo 2
Property 44383 photo 3
Property 44383 photo 4
Property 44383 photo 5
Property 44383 photo 6
Property 44383 photo 7
Property 44383 photo 8
Property 44383 photo 9

Details

  • فاصله از دریا: 1300 m
  • فاصله از فرودگاه: 50 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 182 متر مربع در پافوس. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی.

پافوس

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه