درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 780 m² در کورفو
یونان
جزایر ایونی
استان کورفو
کورفو
52 000 €
66 €/m²
کد شی
44586
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
780 m²
منطقه
کورفو
Location
جزایر ایونی () | کورفو (استان کورفو)
Details
فاصله از دریا:
2600 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
21 km
فاصله از فرودگاه:
20 km
توضیحات
برای فروش زمین 780 متر مربع در کورفو.بخشی از طرح شهری است.
کورفو
Location
حقایق مشابه
فروش
71 000 €
10 €/m²
زمین 6600 m² کورفو
کورفو
کد شی
32622
مربع متر
6600 m²
فاصله تا دریا
2300 m
فروش
60 000 €
120 €/m²
زمین 500 m² کورفو
کورفو
کد شی
33901
مربع متر
500 m²
فاصله تا دریا
10000 m
فروش
60 000 €
68 €/m²
زمین 880 m² کورفو
کورفو
کد شی
51328
مربع متر
880 m²
فاصله تا دریا
4000 m
فروش
45 000 €
69 €/m²
زمین 643 m² کورفو
کورفو
کد شی
50939
مربع متر
643 m²
فاصله تا دریا
550 m
فروش
45 000 €
75 €/m²
زمین 600 m² کورفو
کورفو
کد شی
37861
مربع متر
600 m²
فاصله تا دریا
4000 m
فروش
60 000 €
14 €/m²
زمین 4022 m² کورفو
کورفو
کد شی
30580
مربع متر
4022 m²
فاصله تا دریا
3800 m
فروش
43 000 €
89 €/m²
زمین 482 m² کورفو
کورفو
کد شی
58383
مربع متر
482 m²
فاصله تا دریا
4500 m
فروش
48 000 €
12 €/m²
زمین 4000 m² کورفو
کورفو
کد شی
30802
مربع متر
4000 m²
فاصله تا دریا
6000 m
فروش
65 000 €
51 €/m²
زمین 1261 m² کورفو
کورفو
کد شی
15878
مربع متر
1261 m²
فاصله تا دریا
1100 m
فروش
55 000 €
23 €/m²
زمین 2300 m² کورفو
کورفو
کد شی
26945
مربع متر
2300 m²
فاصله تا دریا
6000 m
David Martasidis
+30 (26611) 00 500
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1