درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 1858 m² در کاساندرا (خالکیدیکی)
یونان
مقدونیه
خالکیدیکی
کاساندرا
400 000 €
215 €/m²
کد شی
44593
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
1858 m²
منطقه
کاساندرا/خالکیدیکی
Location
(کاساندرا) | خالکیدیکی (مقدونیه)
Details
Floor area ratio:
0,6
فاصله از دریا:
1400 m
فاصله از فرودگاه:
83 km
توضیحات
برای فروش زمین 1858 متر مربع در کاساندرا (خالکیدیکی).
کاساندرا/خالکیدیکی
Location
حقایق مشابه
فروش
350 000 €
38 €/m²
زمین 9000 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
43663
مربع متر
9000 m²
فاصله تا دریا
3300 m
فروش
500 000 €
433 €/m²
زمین 1154 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
52646
مربع متر
1154 m²
فاصله تا دریا
200 m
فروش
370 000 €
200 000 €
43 €/m²
زمین 4650 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
16455
مربع متر
4650 m²
فاصله تا دریا
2300 m
فروش
350 000 €
555 €/m²
زمین 630 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
9132
مربع متر
630 m²
فاصله تا دریا
100 m
فروش
500 000 €
470 000 €
116 €/m²
زمین 4025 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
6684
مربع متر
4025 m²
فاصله تا دریا
500 m
فروش
480 000 €
48 €/m²
زمین 10000 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
33562
مربع متر
10000 m²
فاصله تا دریا
900 m
فروش
500 000 €
50 €/m²
زمین 10000 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
2649
مربع متر
10000 m²
فاصله تا دریا
1500 m
فروش
350 000 €
28 €/m²
زمین 12250 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
5532
مربع متر
12250 m²
فاصله تا دریا
2000 m
فروش
420 000 €
27 €/m²
زمین 15250 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
63076
مربع متر
15250 m²
فاصله تا دریا
2500 m
فروش
380 000 €
84 €/m²
زمین 4500 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
59728
مربع متر
4500 m²
فاصله تا دریا
3600 m
Tomaz Osmanov
+30 23740 22433
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the