درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 2000 m² در کاساندرا (خالکیدیکی)
یونان
مقدونیه
خالکیدیکی
کاساندرا
420 000 €
210 €/m²
کد شی
44597
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
2000 m²
منطقه
کاساندرا/خالکیدیکی
Location
(کاساندرا) | خالکیدیکی (مقدونیه)
Details
Floor area ratio:
0,6
فاصله از دریا:
1600 m
فاصله از فرودگاه:
83 km
توضیحات
برای فروش زمین 2000 متر مربع در کاساندرا (خالکیدیکی).
کاساندرا/خالکیدیکی
Location
حقایق مشابه
فروش
600 000 €
212 €/m²
زمین 2822 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
61529
مربع متر
2822 m²
فاصله تا دریا
2300 m
فروش
590 000 €
59 €/m²
زمین 10000 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
23691
مربع متر
10000 m²
فاصله تا دریا
640 m
فروش
525 000 €
53 €/m²
زمین 9861 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
2987
مربع متر
9861 m²
فاصله تا دریا
700 m
فروش
480 000 €
41 €/m²
زمین 11500 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
10791
مربع متر
11500 m²
فاصله تا دریا
850 m
فروش
380 000 €
84 €/m²
زمین 4500 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
59728
مربع متر
4500 m²
فاصله تا دریا
3600 m
فروش
380 000 €
42 €/m²
زمین 8962 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
1651
مربع متر
8962 m²
فاصله تا دریا
600 m
فروش
500 000 €
49 €/m²
زمین 10181 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
15820
مربع متر
10181 m²
فاصله تا دریا
900 m
فروش
430 000 €
12 €/m²
زمین 34200 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
36978
مربع متر
34200 m²
فاصله تا دریا
1000 m
فروش
475 000 €
30 €/m²
زمین 15500 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
18937
مربع متر
15500 m²
فاصله تا دریا
4000 m
فروش
390 000 €
35 €/m²
زمین 11000 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
47126
مربع متر
11000 m²
فاصله تا دریا
200 m
Tomaz Osmanov
+30 23740 22433
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1