2 200 000 €
11000 €/m²
Property 45258 photo 1
Property 45258 photo 2
Property 45258 photo 3
Property 45258 photo 4
Property 45258 photo 5
Property 45258 photo 6
Property 45258 photo 7
Property 45258 photo 8
Property 45258 photo 9
Property 45258 photo 10
Property 45258 photo 11
Property 45258 photo 12
Property 45258 photo 13
Property 45258 photo 14
Property 45258 photo 15
Property 45258 photo 16
Property 45258 photo 17
Property 45258 photo 18

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2011
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 65 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 4 km
  • فاصله از فرودگاه: 71 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش ویلا 2 طبقه با متراژ 200 متر مربع در کرت. طبقه نیمه زیر زمین شامل 3 اتاق خواب, حمام, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
2 100 000 € 2 000 000 € 3436 €/m²
  • کد شی 61298
  • مربع متر 582 m²
  • فاصله تا دریا 17000 m
فروش
1 800 000 € 7200 €/m²
  • کد شی 30046
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 5
فروش
1 970 000 € 6416 €/m²
  • کد شی 26891
  • مربع متر 307 m²
  • Rooms 6
فروش
3 200 000 € 2 500 000 € 5681 €/m²
  • کد شی 33063
  • مربع متر 440 m²
  • فاصله تا دریا 20 m
فروش
2 000 000 € 8000 €/m²
  • کد شی 48612
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 4
فروش
2 500 000 € 1 700 000 € 8500 €/m²
  • کد شی 62228
  • مربع متر 200 m²
  • فاصله تا دریا 250 m
فروش
2 000 000 € 7142 €/m²
  • کد شی 37779
  • مربع متر 280 m²
  • Rooms 5
فروش
3 000 000 € 7915 €/m²
  • کد شی 56466
  • مربع متر 379 m²
  • فاصله تا دریا 37 m

اشتراک خبرنامه