1 900 000 €
7037 €/m²
Property 45281 photo 1
Property 45281 photo 2
Property 45281 photo 3
Property 45281 photo 4
Property 45281 photo 5
Property 45281 photo 6
Property 45281 photo 7
Property 45281 photo 8
Property 45281 photo 9
Property 45281 photo 10
Property 45281 photo 11
Property 45281 photo 12
Property 45281 photo 13
Property 45281 photo 14
Property 45281 photo 15
Property 45281 photo 16
Property 45281 photo 17
Property 45281 photo 18
Property 45281 photo 19

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال نوسازی: 2018
  • تعداد اتاق ها: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 150 m
  • فاصله از فرودگاه: 32 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • Storage room

توضیحات

برای فروش ویلا 2 طبقه با متراژ 270 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, 2 حمام, یک اتاق ذخیره سازی. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.{همچنین مبلمان, کولر, سایبان, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو سیستم علام خطر, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
2 500 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 45284
  • مربع متر 500 m²
  • Rooms 8
فروش
1 900 000 € 1 067 000 € 3704 €/m²
  • کد شی 14552
  • مربع متر 288 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
1 700 000 € 2881 €/m²
  • کد شی 39168
  • مربع متر 590 m²
  • Rooms 11
فروش
1 600 000 € 11428 €/m²
  • کد شی 62213
  • مربع متر 140 m²
  • فاصله تا دریا 10 m
فروش
1 600 000 € 4571 €/m²
  • کد شی 60634
  • مربع متر 350 m²
  • Rooms 7
فروش
2 200 000 € 11000 €/m²
  • کد شی 45258
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
1 850 000 € 6727 €/m²
  • کد شی 56150
  • مربع متر 275 m²
  • Rooms 6
فروش
1 900 000 € 7037 €/m²
  • کد شی 45281
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه