2 500 000 €
5000 €/m²
Property 45284 photo 1
Property 45284 photo 2
Property 45284 photo 3
Property 45284 photo 4
Property 45284 photo 5
Property 45284 photo 6
Property 45284 photo 7
Property 45284 photo 8
Property 45284 photo 9
Property 45284 photo 10
Property 45284 photo 11
Property 45284 photo 12
Property 45284 photo 13
Property 45284 photo 14
Property 45284 photo 15
Property 45284 photo 16
Property 45284 photo 17
Property 45284 photo 18
Property 45284 photo 19
Property 45284 photo 20

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • تعداد اتاق ها: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 6
  • فاصله از دریا: 6000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 2 km
  • فاصله از فرودگاه: 22 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش ویلا 3 طبقه با متراژ 500 متر مربع در کرت. طبقه نیمه زیر زمین شامل 2 اتاق خواب, 2 دوش. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, 3 دوش. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
3 500 000 € 7000 €/m²
  • کد شی 58324
  • مربع متر 500 m²
  • Rooms 4
فروش
2 490 000 € 3830 €/m²
  • کد شی 62543
  • مربع متر 650 m²
  • Rooms 7
فروش
3 200 000 € 2 500 000 € 5681 €/m²
  • کد شی 33063
  • مربع متر 440 m²
  • فاصله تا دریا 20 m
فروش
2 140 000 € 5350 €/m²
  • کد شی 63365
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
2 469 000 € 10287 €/m²
  • کد شی 58507
  • مربع متر 240 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
2 200 000 € 11000 €/m²
  • کد شی 45258
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
3 000 000 € 7915 €/m²
  • کد شی 56466
  • مربع متر 379 m²
  • فاصله تا دریا 37 m

اشتراک خبرنامه