فروش - ویلا 182 m² در لارناکا

یونان قبرس لارناکا
480 000 €
2637 €/m²
Property 45398 photo 1
Property 45398 photo 2
  • کد شی 45398
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 182 m²
  • مساحت زمین 248 m²
  • منطقه لارناکا
  • Location لارناکا (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • تعداد اتاق ها: 4
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 300 m
  • فاصله از فرودگاه: 20 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • Storage room

توضیحات

برای فروش ویلا 2 طبقه با متراژ 182 متر مربع در لارناکا. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, حمام, دوش. ویلا دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

لارناکا

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه