فروش - زمین 400 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کولیندروس
40 000 €
100 €/m²
Property 45849 photo 1
Property 45849 photo 2
Property 45849 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 8
  • فاصله از دریا: 300 m
  • فاصله از فرودگاه: 65 km

توضیحات

برای فروش زمین 400 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. امکان ساخت وجود دارد 320 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
39 000 € 84 €/m²
  • کد شی 60272
  • مربع متر 462 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
50 000 € 88 €/m²
  • کد شی 61066
  • مربع متر 568 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
50 000 € 78 €/m²
  • کد شی 56137
  • مربع متر 637 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
40 000 € 10 €/m²
  • کد شی 36912
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 11000 m
فروش
55 000 € 22 €/m²
  • کد شی 58107
  • مربع متر 2400 m²
  • فاصله تا دریا 2600 m
فروش
50 000 € 107 €/m²
  • کد شی 48962
  • مربع متر 467 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
48 000 € 8 €/m²
  • کد شی 31015
  • مربع متر 5800 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
49 900 € 83 €/m²
  • کد شی 61655
  • مربع متر 600 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
40 000 € 26 €/m²
  • کد شی 35139
  • مربع متر 1520 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
50 000 € 38 €/m²
  • کد شی 35326
  • مربع متر 1300 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m

اشتراک خبرنامه