2 000 000 € 1 493 000 €
3318 €/m²
Property 45997 photo 1
Property 45997 photo 2
Property 45997 photo 3
Property 45997 photo 4
Property 45997 photo 5
Property 45997 photo 6
Property 45997 photo 7
Property 45997 photo 8
Property 45997 photo 9
Property 45997 photo 10
Property 45997 photo 11
Property 45997 photo 12

Details

  • سال ساخت: 2007
  • تعداد اتاق ها: 10
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 1900 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 25 km
  • فاصله از فرودگاه: 57 km

توضیحات

برای فروش ویلا 2 طبقه با متراژ 450 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل 4 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 حمام. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, 2 اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 حمام. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, استخر, باغ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
2 700 000 € 6428 €/m²
  • کد شی 50284
  • مربع متر 420 m²
  • Rooms 7
فروش
2 000 000 € 8000 €/m²
  • کد شی 48612
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 4
فروش
1 900 000 € 1 067 000 € 3704 €/m²
  • کد شی 14552
  • مربع متر 288 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
Recommended فروش
1 800 000 € 3750 €/m²
  • کد شی 49720
  • مربع متر 480 m²
  • فاصله تا دریا 10 m
Recommended فروش
1 950 000 € 1 400 000 € 4444 €/m²
  • کد شی 59946
  • مربع متر 315 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
2 100 000 € 2 000 000 € 3436 €/m²
  • کد شی 61298
  • مربع متر 582 m²
  • فاصله تا دریا 17000 m
فروش
2 000 000 € 5763 €/m²
  • کد شی 56467
  • مربع متر 347 m²
  • فاصله تا دریا 37 m

اشتراک خبرنامه