1 300 000 €
5417 €/m²
Property 46720 photo 1
Property 46720 photo 2
Property 46720 photo 3
Property 46720 photo 4
Property 46720 photo 5
Property 46720 photo 6
Property 46720 photo 7
Property 46720 photo 8
Property 46720 photo 9
Property 46720 photo 10
Property 46720 photo 11
Property 46720 photo 12
Property 46720 photo 13
Property 46720 photo 14
Property 46720 photo 15
Property 46720 photo 16
Property 46720 photo 17
Property 46720 photo 18
Property 46720 photo 19
Property 46720 photo 20
Property 46720 photo 21
Property 46720 photo 22
Property 46720 photo 23
Property 46720 photo 24
Property 46720 photo 25

Details

  • سال ساخت: 2021
  • تعداد اتاق ها: 9
  • سیستم گرمایش: دیگر
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 2000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 0,5 km
  • فاصله از فرودگاه: 23 km

توضیحات

برای فروش ویلا 3 طبقه با متراژ 240 متر مربع در کرت. طبقه نیمه زیر زمین شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, دوش. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 100 000 € 950 000 € 2661 €/m²
  • کد شی 62608
  • مربع متر 357 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
1 200 000 € 6000 €/m²
  • کد شی 32783
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 8
فروش
1 300 000 € 2765 €/m²
  • کد شی 31833
  • مربع متر 470 m²
  • Rooms 6
فروش
1 600 000 € 4571 €/m²
  • کد شی 60634
  • مربع متر 350 m²
  • Rooms 7
فروش
1 850 000 € 6727 €/m²
  • کد شی 56150
  • مربع متر 275 m²
  • Rooms 6
فروش
1 280 000 € 3798 €/m²
  • کد شی 57386
  • مربع متر 337 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
انحصاری فروش
1 100 000 € 850 000 € 3148 €/m²
  • کد شی 62907
  • مربع متر 270 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
1 900 000 € 7037 €/m²
  • کد شی 45281
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 3
فروش
1 350 000 € 7500 €/m²
  • کد شی 65279
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 3
فروش
1 470 000 € 5880 €/m²
  • کد شی 64823
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه