فروش - زمین 586 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
75 000 €
127 €/m²
Property 46769 photo 1
Property 46769 photo 2
Property 46769 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 7000 m
  • فاصله از فرودگاه: 47 km

توضیحات

برای فروش زمین 586 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 469 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
70 000 € 250 €/m²
  • کد شی 39087
  • مربع متر 280 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
75 000 € 68 €/m²
  • کد شی 60194
  • مربع متر 1100 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
65 000 € 10 €/m²
  • کد شی 44968
  • مربع متر 6500 m²
  • فاصله تا دریا 850 m
فروش
70 000 € 264 €/m²
  • کد شی 59052
  • مربع متر 265 m²
  • فاصله تا دریا 900 m
فروش
100 000 € 25 €/m²
  • کد شی 45055
  • مربع متر 3850 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
65 000 € 116 €/m²
  • کد شی 60663
  • مربع متر 560 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
90 000 € 10 €/m²
  • کد شی 62135
  • مربع متر 8500 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
75 000 € 40 000 € 133 €/m²
  • کد شی 32856
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m
فروش
65 000 € 91 €/m²
  • کد شی 56884
  • مربع متر 713 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
75 000 € 3 €/m²
  • کد شی 52867
  • مربع متر 20000 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m

اشتراک خبرنامه