1 100 000 €
5500 €/m²
Property 47133 photo 1
Property 47133 photo 2
Property 47133 photo 3
Property 47133 photo 4
Property 47133 photo 5
Property 47133 photo 6
Property 47133 photo 7
Property 47133 photo 8
Property 47133 photo 9
Property 47133 photo 10
Property 47133 photo 11
Property 47133 photo 12
Property 47133 photo 13
Property 47133 photo 14
Property 47133 photo 15
Property 47133 photo 16
Property 47133 photo 17
Property 47133 photo 18
Property 47133 photo 19
Property 47133 photo 20
Property 47133 photo 21
Property 47133 photo 22
Property 47133 photo 23
Property 47133 photo 24
Property 47133 photo 25

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2016
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: برق
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 5
  • فاصله از دریا: 275 m
  • فاصله از فرودگاه: 64 km

توضیحات

برای فروش ویلا 3 طبقه با متراژ 200 متر مربع در کرت. طبقه نیمه زیر زمین شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, حمام, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, توالت. طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, دوش. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو گاراژ, سیستم علام خطر, انبار.

کرت

Location

تصویری

حقایق مشابه

فروش
950 000 € 12179 €/m²
  • کد شی 60124
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
1 000 000 € 5882 €/m²
  • کد شی 37830
  • مربع متر 170 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
1 386 000 € 4137 €/m²
  • کد شی 41224
  • مربع متر 335 m²
  • فاصله تا دریا 13000 m
Recommended فروش
1 100 000 € 960 000 € 3200 €/m²
  • کد شی 30410
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 15000 m
فروش
1 300 000 € 5531 €/m²
  • کد شی 65672
  • مربع متر 235 m²
  • Rooms 5
فروش
1 200 000 € 6000 €/m²
  • کد شی 32783
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 8
فروش
1 500 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 34811
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه