بنا به درخواست
Property 47206 photo 1
Property 47206 photo 2
Property 47206 photo 3
Property 47206 photo 4
Property 47206 photo 5
Property 47206 photo 6
Property 47206 photo 7
Property 47206 photo 8
Property 47206 photo 9
Property 47206 photo 10
Property 47206 photo 11
Property 47206 photo 12
Property 47206 photo 13
Property 47206 photo 14
Property 47206 photo 15
Property 47206 photo 16

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 1800 m
  • فاصله از فرودگاه: 62 km

توضیحات

برای فروش خانه3 طبقه با متراژ 240 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل 3 اتاق خواب, آشپزخانه , 2 حمام. طبقه 1 شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 2 شامل یک اتاق خوابه, حمام. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, باربیکیو سیستم گرمایشی.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 16747
  • مربع متر 160 m²
  • فاصله تا دریا 3700 m
فروش
49 000 € 1441 €/m²
  • کد شی 61276
  • مربع متر 34 m²
  • Rooms 2
فروش
700 000 € 1400 €/m²
  • کد شی 37510
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
480 000 € 3428 €/m²
  • کد شی 56516
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
فروش
48 000 € 564 €/m²
  • کد شی 66035
  • مربع متر 85 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
50 000 € 625 €/m²
  • کد شی 64861
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
70 000 € 280 €/m²
  • کد شی 41897
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه