فروش - زمین 592 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
75 000 €
126 €/m²
Property 47236 photo 1
Property 47236 photo 2

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 2000 m
  • فاصله از فرودگاه: 85 km

توضیحات

برای فروش زمین 592 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 473 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
85 000 € 140 €/m²
  • کد شی 50684
  • مربع متر 607 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
100 000 € 80 €/m²
  • کد شی 25739
  • مربع متر 1250 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
75 000 € 438 €/m²
  • کد شی 22280
  • مربع متر 171 m²
  • فاصله تا دریا 7500 m
فروش
90 000 € 30 €/m²
  • کد شی 19882
  • مربع متر 3000 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
85 000 € 170 €/m²
  • کد شی 20263
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
70 000 € 60 000 € 15 €/m²
  • کد شی 19643
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
90 000 € 115 €/m²
  • کد شی 36599
  • مربع متر 780 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
84 000 € 125 €/m²
  • کد شی 63180
  • مربع متر 668 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
80 000 € 100 €/m²
  • کد شی 50736
  • مربع متر 800 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
80 000 € 179 €/m²
  • کد شی 34740
  • مربع متر 445 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m

اشتراک خبرنامه