فروش - ویلا 223 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
قیمت از 1 000 000 €
4484 €/m²
Property 47459 photo 1
Property 47459 photo 2
Property 47459 photo 3
  • کد شی 47459
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 223 m²
  • مساحت زمین 448 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • تعداد اتاق ها: 4
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 2000 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

توضیحات

برای فروش ویلا 2 طبقه با متراژ 223 متر مربع در لیماسول. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, حمام, دوش. ویلا دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه