درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 5200 m² در کورفو
یونان
جزایر ایونی
استان کورفو
کورفو
155 000 €
29 €/m²
کد شی
48281
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
5200 m²
منطقه
کورفو
Location
(کورفو) | استان کورفو (جزایر ایونی)
Details
فاصله از دریا:
1000 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
33 km
فاصله از فرودگاه:
24 km
توضیحات
برای فروش زمین 5200 متر مربع در کورفو. جواز ساختمانسازی وجود دارد.
کورفو
Location
حقایق مشابه
فروش
200 000 €
54 €/m²
زمین 3646 m² کورفو
کورفو
کد شی
49797
مربع متر
3646 m²
فاصله تا دریا
10 m
فروش
150 000 €
14 €/m²
زمین 10195 m² کورفو
کورفو
کد شی
47137
مربع متر
10195 m²
فاصله تا دریا
3900 m
فروش
170 000 €
20 €/m²
زمین 8350 m² کورفو
کورفو
کد شی
63969
مربع متر
8350 m²
فاصله تا دریا
2600 m
فروش
200 000 €
148 €/m²
زمین 1350 m² کورفو
کورفو
کد شی
38650
مربع متر
1350 m²
فاصله تا دریا
2300 m
فروش
170 000 €
54 €/m²
زمین 3136 m² کورفو
کورفو
کد شی
45987
مربع متر
3136 m²
فاصله تا دریا
2000 m
فروش
130 000 €
21 €/m²
زمین 6000 m² کورفو
کورفو
کد شی
39405
مربع متر
6000 m²
فاصله تا دریا
3000 m
فروش
130 000 €
29 €/m²
زمین 4456 m² کورفو
کورفو
کد شی
33270
مربع متر
4456 m²
فاصله تا دریا
2000 m
فروش
200 000 €
266 €/m²
زمین 750 m² کورفو
کورفو
کد شی
50849
مربع متر
750 m²
فاصله تا دریا
100 m
فروش
125 000 €
56 €/m²
زمین 2206 m² کورفو
کورفو
کد شی
52629
مربع متر
2206 m²
فاصله تا دریا
5000 m
فروش
160 000 €
40 €/m²
زمین 4000 m² کورفو
کورفو
کد شی
34399
مربع متر
4000 m²
فاصله تا دریا
1000 m
Elena Kritikou
+30 26611 00500
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1