درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 540 m² در کورفو
یونان
جزایر ایونی
استان کورفو
کورفو
45 000 €
83 €/m²
کد شی
48350
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
540 m²
منطقه
کورفو
Location
جزایر ایونی () | کورفو (استان کورفو)
Details
فاصله از دریا:
5800 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
9 km
فاصله از فرودگاه:
8 km
توضیحات
برای فروش زمین 540 متر مربع در کورفو.
کورفو
Location
حقایق مشابه
فروش
40 000 €
6 €/m²
زمین 6500 m² کورفو
کورفو
کد شی
58466
مربع متر
6500 m²
فاصله تا دریا
4400 m
فروش
40 000 €
20 €/m²
زمین 2000 m² کورفو
کورفو
کد شی
5660
مربع متر
2000 m²
فاصله تا دریا
1500 m
فروش
60 000 €
133 €/m²
زمین 450 m² کورفو
کورفو
کد شی
62633
مربع متر
450 m²
فاصله تا دریا
3000 m
فروش
60 000 €
30 €/m²
زمین 2000 m² کورفو
کورفو
کد شی
8995
مربع متر
2000 m²
فاصله تا دریا
4000 m
فروش
50 000 €
55 €/m²
زمین 900 m² کورفو
کورفو
کد شی
26947
مربع متر
900 m²
فاصله تا دریا
2500 m
فروش
45 000 €
83 €/m²
زمین 540 m² کورفو
کورفو
کد شی
48350
مربع متر
540 m²
فاصله تا دریا
5800 m
فروش
43 000 €
89 €/m²
زمین 482 m² کورفو
کورفو
کد شی
58383
مربع متر
482 m²
فاصله تا دریا
4500 m
فروش
50 000 €
142 €/m²
زمین 350 m² کورفو
کورفو
کد شی
33895
مربع متر
350 m²
فاصله تا دریا
10000 m
فروش
50 000 €
153 €/m²
زمین 325 m² کورفو
کورفو
کد شی
49989
مربع متر
325 m²
فاصله تا دریا
4000 m
فروش
60 000 €
44 €/m²
زمین 1360 m² کورفو
کورفو
کد شی
49509
مربع متر
1360 m²
فاصله تا دریا
900 m
Elena Kritikou
+30 26611 00500
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1