2 000 000 €
8000 €/m²
Property 48612 photo 1
Property 48612 photo 2
Property 48612 photo 3
Property 48612 photo 4
Property 48612 photo 5
Property 48612 photo 6
Property 48612 photo 7
Property 48612 photo 8
Property 48612 photo 9
Property 48612 photo 10
Property 48612 photo 11
Property 48612 photo 12
Property 48612 photo 13
Property 48612 photo 14
Property 48612 photo 15
Property 48612 photo 16

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2020
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 1100 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 2 km
  • فاصله از فرودگاه: 65 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • دو جداره
  • راه پله داخلی
  • Luxury home

توضیحات

برای فروش ویلا 2 طبقه با متراژ 250 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, توالت. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, 2 دوش. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.{همچنین مبلمان, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, چمن.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 700 000 € 2881 €/m²
  • کد شی 39168
  • مربع متر 590 m²
  • Rooms 11
فروش
1 800 000 € 4285 €/m²
  • کد شی 23705
  • مربع متر 420 m²
  • Rooms 8
فروش
1 750 000 € 6076 €/m²
  • کد شی 65560
  • مربع متر 288 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
2 140 000 € 5350 €/m²
  • کد شی 63365
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
1 800 000 € 7200 €/m²
  • کد شی 30046
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 5
فروش
1 970 000 € 6416 €/m²
  • کد شی 26891
  • مربع متر 307 m²
  • Rooms 6
فروش
1 850 000 € 6727 €/m²
  • کد شی 56150
  • مربع متر 275 m²
  • Rooms 6
فروش
2 100 000 € 2 000 000 € 3436 €/m²
  • کد شی 61298
  • مربع متر 582 m²
  • فاصله تا دریا 17000 m
فروش
2 469 000 € 10287 €/m²
  • کد شی 58507
  • مربع متر 240 m²
  • فاصله تا دریا 400 m

اشتراک خبرنامه