درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 21000 m² در کورفو
یونان
جزایر ایونی
استان کورفو
کورفو
315 000 €
15 €/m²
کد شی
48867
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
21000 m²
منطقه
کورفو
Location
جزایر ایونی () | کورفو (استان کورفو)
Details
فاصله از دریا:
4000 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
9 km
فاصله از فرودگاه:
6 km
توضیحات
برای فروش زمین 21000 متر مربع در کورفو. ر محوطه: برق کشی.
کورفو
Location
حقایق مشابه
فروش
270 000 €
62 €/m²
زمین 4337 m² کورفو
کورفو
کد شی
63230
مربع متر
4337 m²
فاصله تا دریا
3900 m
فروش
330 000 €
11 €/m²
زمین 30000 m² کورفو
کورفو
کد شی
44033
مربع متر
30000 m²
فاصله تا دریا
2900 m
فروش
450 000 €
22 €/m²
زمین 19950 m² کورفو
کورفو
کد شی
40481
مربع متر
19950 m²
فاصله تا دریا
5000 m
فروش
325 000 €
56 €/m²
زمین 5800 m² کورفو
کورفو
کد شی
45590
مربع متر
5800 m²
فاصله تا دریا
1300 m
فروش
290 000 €
181 €/m²
زمین 1600 m² کورفو
کورفو
کد شی
44583
مربع متر
1600 m²
فاصله تا دریا
400 m
فروش
320 000 €
40 €/m²
زمین 8000 m² کورفو
کورفو
کد شی
50085
مربع متر
8000 m²
فاصله تا دریا
400 m
فروش
330 000 €
118 €/m²
زمین 2776 m² کورفو
کورفو
کد شی
60122
مربع متر
2776 m²
فاصله تا دریا
1800 m
فروش
280 000 €
46 €/m²
زمین 6000 m² کورفو
کورفو
کد شی
43703
مربع متر
6000 m²
فاصله تا دریا
2600 m
فروش
280 000 €
260 000 €
31 €/m²
زمین 8253 m² کورفو
کورفو
کد شی
20442
مربع متر
8253 m²
فاصله تا دریا
2900 m
فروش
330 000 €
75 €/m²
زمین 4400 m² کورفو
کورفو
کد شی
43299
مربع متر
4400 m²
فاصله تا دریا
400 m
Elena Kritikou
+30 26611 00500
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the