فروش - زمین 467 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
50 000 €
107 €/m²
Property 48962 photo 1
Property 48962 photo 2
Property 48962 photo 3
Property 48962 photo 4

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 8000 m
  • فاصله از فرودگاه: 48 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 467 متر مربع در ساحل المپیک. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 373 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
49 900 € 83 €/m²
  • کد شی 61655
  • مربع متر 600 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
48 000 € 106 €/m²
  • کد شی 63521
  • مربع متر 451 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
70 000 € 59 €/m²
  • کد شی 61605
  • مربع متر 1180 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m
فروش
65 000 € 116 €/m²
  • کد شی 60663
  • مربع متر 560 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
60 000 € 60 €/m²
  • کد شی 23418
  • مربع متر 1000 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m
فروش
60 000 € 50 000 € 53 €/m²
  • کد شی 10703
  • مربع متر 935 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
60 000 € 98 €/m²
  • کد شی 57899
  • مربع متر 612 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
65 000 € 196 €/m²
  • کد شی 58544
  • مربع متر 330 m²
  • فاصله تا دریا 9500 m
فروش
66 000 € 10 €/m²
  • کد شی 11203
  • مربع متر 6600 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
55 000 € 100 €/m²
  • کد شی 63371
  • مربع متر 550 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m

اشتراک خبرنامه