درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 1900 m² در کاساندرا (خالکیدیکی)
یونان
مقدونیه
خالکیدیکی
کاساندرا
100 000 €
52 €/m²
کد شی
49240
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
1900 m²
منطقه
کاساندرا/خالکیدیکی
Location
(کاساندرا) | خالکیدیکی (مقدونیه)
Details
فاصله از دریا:
300 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
4 km
فاصله از فرودگاه:
84 km
توضیحات
برای فروش زمین 1900 متر مربع در کاساندرا (خالکیدیکی).
کاساندرا/خالکیدیکی
Location
حقایق مشابه
فروش
100 000 €
30 €/m²
زمین 3290 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
58243
مربع متر
3290 m²
فاصله تا دریا
1400 m
فروش
120 000 €
40 €/m²
زمین 3000 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
36410
مربع متر
3000 m²
فاصله تا دریا
250 m
فروش
95 000 €
18 €/m²
زمین 5100 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
39122
مربع متر
5100 m²
فاصله تا دریا
2800 m
فروش
145 000 €
26 €/m²
زمین 5495 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
52628
مربع متر
5495 m²
فاصله تا دریا
1800 m
فروش
82 000 €
14 €/m²
زمین 5500 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
45186
مربع متر
5500 m²
فاصله تا دریا
600 m
فروش
110 000 €
10 €/m²
زمین 10500 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
18938
مربع متر
10500 m²
فاصله تا دریا
4000 m
فروش
90 000 €
13 €/m²
زمین 6625 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
57949
مربع متر
6625 m²
فاصله تا دریا
3500 m
فروش
110 000 €
22 €/m²
زمین 4890 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
23761
مربع متر
4890 m²
فاصله تا دریا
400 m
فروش
100 000 €
52 €/m²
زمین 1900 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
10078
مربع متر
1900 m²
فاصله تا دریا
200 m
فروش
110 000 €
22 €/m²
زمین 4908 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
36104
مربع متر
4908 m²
فاصله تا دریا
1300 m
Tomaz Osmanov
+30 23740 22433
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1