فروش - زمین 425 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
70 000 €
164 €/m²
Property 49298 photo 1
Property 49298 photo 2
Property 49298 photo 3
Property 49298 photo 4

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 35000 m
  • فاصله از فرودگاه: 120 km

توضیحات

برای فروش زمین 425 متر مربع در ساحل المپیک. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 340 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به جنگل.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
90 000 € 45 €/m²
  • کد شی 57336
  • مربع متر 2000 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
85 000 € 140 €/m²
  • کد شی 50684
  • مربع متر 607 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
60 000 € 17 €/m²
  • کد شی 58016
  • مربع متر 3500 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
77 000 € 54 000 € 77 €/m²
  • کد شی 63602
  • مربع متر 700 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
85 000 € 21 €/m²
  • کد شی 28795
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 2300 m
فروش
70 000 € 59 €/m²
  • کد شی 61605
  • مربع متر 1180 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m
فروش
70 000 € 6 €/m²
  • کد شی 60522
  • مربع متر 10300 m²
  • فاصله تا دریا 5500 m
فروش
90 000 € 90 €/m²
  • کد شی 41774
  • مربع متر 1000 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
60 000 € 3 €/m²
  • کد شی 51599
  • مربع متر 19704 m²
  • فاصله تا دریا 7500 m
فروش
80 000 € 63 €/m²
  • کد شی 60042
  • مربع متر 1260 m²
  • فاصله تا دریا 11000 m

اشتراک خبرنامه