فروش - زمین 1200 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
220 000 €
183 €/m²
Property 49299 photo 1
Property 49299 photo 2

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 35000 m
  • فاصله از فرودگاه: 120 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 1200 متر مربع در ساحل المپیک. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 960 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه، رو به جنگل.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
215 000 € 53 €/m²
  • کد شی 32012
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
200 000 € 200 €/m²
  • کد شی 22529
  • مربع متر 1000 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
220 000 € 293 €/m²
  • کد شی 6452
  • مربع متر 750 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
200 000 € 20 €/m²
  • کد شی 50628
  • مربع متر 10000 m²
  • فاصله تا دریا 650 m
فروش
270 000 € 36 €/m²
  • کد شی 19902
  • مربع متر 7497 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
220 000 € 505 €/m²
  • کد شی 30956
  • مربع متر 435 m²
  • فاصله تا دریا 7500 m
فروش
300 000 € 214 €/m²
  • کد شی 10510
  • مربع متر 1398 m²
  • فاصله تا دریا 5500 m
فروش
200 000 € 25 €/m²
  • کد شی 59215
  • مربع متر 8000 m²
  • فاصله تا دریا 6500 m
فروش
220 000 € 183 €/m²
  • کد شی 49299
  • مربع متر 1200 m²
  • فاصله تا دریا 35000 m

اشتراک خبرنامه