250 000 €
1923 €/m²
Property 49458 photo 1
Property 49458 photo 2
Property 49458 photo 3
Property 49458 photo 4
Property 49458 photo 5
Property 49458 photo 6
Property 49458 photo 7
Property 49458 photo 8

Details

  • تعداد اتاق ها: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 4200 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 4 km
  • فاصله از فرودگاه: 63 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Storage room
  • Access
  • Access for people with special needs
  • در نیاز به روز شده

توضیحات

برای فروش خانه1 طبقه با متراژ 130 متر مربع در کرت. خانه 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 حمام, 2 انبار. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, پارکینگ اختصاصی, باغ, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
208 000 € 1733 €/m²
  • کد شی 51905
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 5
فروش
300 000 € 1200 €/m²
  • کد شی 61785
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 6
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 37913
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 2
فروش
275 000 € 2750 €/m²
  • کد شی 42772
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
250 000 € 1923 €/m²
  • کد شی 49458
  • مربع متر 130 m²
  • Rooms 3
فروش
267 000 € 2427 €/m²
  • کد شی 43070
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 4
فروش
330 000 € 5500 €/m²
  • کد شی 65129
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 2
فروش
320 000 € 2962 €/m²
  • کد شی 56672
  • مربع متر 108 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه