فروش - زمین 1200 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کولیندروس
260 000 €
216 €/m²
Property 49646 photo 1
Property 49646 photo 2
Property 49646 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 400 m
  • فاصله از فرودگاه: 65 km

توضیحات

برای فروش زمین 1200 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 960 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
240 000 € 20 €/m²
  • کد شی 22520
  • مربع متر 12000 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
270 000 € 35 €/m²
  • کد شی 51089
  • مربع متر 7642 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
340 000 € 261 €/m²
  • کد شی 21581
  • مربع متر 1300 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
220 000 € 505 €/m²
  • کد شی 30956
  • مربع متر 435 m²
  • فاصله تا دریا 7500 m
فروش
220 000 € 37 €/m²
  • کد شی 56156
  • مربع متر 5850 m²
  • فاصله تا دریا 80 m
فروش
280 000 € 215 €/m²
  • کد شی 49647
  • مربع متر 1300 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
380 000 € 521 €/m²
  • کد شی 9827
  • مربع متر 728 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
220 000 € 293 €/m²
  • کد شی 6452
  • مربع متر 750 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
230 000 € 11 €/m²
  • کد شی 59380
  • مربع متر 20000 m²
  • فاصله تا دریا 500 m

اشتراک خبرنامه