1 800 000 €
3750 €/m²
Property 49720 photo 1
Property 49720 photo 2
Property 49720 photo 3
Property 49720 photo 4
Property 49720 photo 5
Property 49720 photo 6
Property 49720 photo 7
Property 49720 photo 8
Property 49720 photo 9
Property 49720 photo 10
Property 49720 photo 11
Property 49720 photo 12
Property 49720 photo 13
Property 49720 photo 14
Property 49720 photo 15
Property 49720 photo 16
Property 49720 photo 17
Property 49720 photo 18
Property 49720 photo 19
Property 49720 photo 20
Property 49720 photo 21

Details

  • تعداد طبقات: 4
  • سال ساخت: 2007
  • سال نوسازی: 2023
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Energy Class: انتظار می رود گواهی عملکرد انرژی (EPC)
  • Levels: 4
  • فاصله از دریا: 10 m
  • فاصله از فرودگاه: 10 km

توضیحات

برای فروش ویلا 4 طبقه با متراژ 480 متر مربع در کرت. زیر زمین شامل طبقه همکف شامل طبقه 1 شامل طبقه 2 شامل ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 600 000 € 6956 €/m²
  • کد شی 23867
  • مربع متر 230 m²
  • Rooms 6
فروش
1 500 000 € 2941 €/m²
  • کد شی 32688
  • مربع متر 510 m²
  • Rooms 8
فروش
2 140 000 € 5350 €/m²
  • کد شی 63365
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
1 750 000 € 6076 €/m²
  • کد شی 65560
  • مربع متر 288 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
1 500 000 € 7614 €/m²
  • کد شی 42669
  • مربع متر 197 m²
  • Rooms 3
فروش
1 700 000 € 2881 €/m²
  • کد شی 39168
  • مربع متر 590 m²
  • Rooms 11
فروش
1 500 000 € 7500 €/m²
  • کد شی 65411
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 7
فروش
1 600 000 € 11428 €/m²
  • کد شی 62739
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 3
فروش
1 813 000 € 3626 €/m²
  • کد شی 56674
  • مربع متر 500 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه