1 600 000 €
6400 €/m²
Property 49849 photo 1
Property 49849 photo 2
Property 49849 photo 3
Property 49849 photo 4
Property 49849 photo 5
Property 49849 photo 6
Property 49849 photo 7
Property 49849 photo 8
Property 49849 photo 9
Property 49849 photo 10
Property 49849 photo 11
Property 49849 photo 12
Property 49849 photo 13
Property 49849 photo 14
Property 49849 photo 15
Property 49849 photo 16
Property 49849 photo 17
Property 49849 photo 18
Property 49849 photo 19
Property 49849 photo 20
Property 49849 photo 21
Property 49849 photo 22
Property 49849 photo 23
Property 49849 photo 24
Property 49849 photo 25
Property 49849 photo 26

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2013
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: برق
  • Energy Class: انتظار می رود گواهی عملکرد انرژی (EPC)
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 2700 m
  • فاصله از فرودگاه: 62 km

توضیحات

برای فروش ویلا 3 طبقه با متراژ 250 متر مربع در کرت. زیر زمین شامل یک اتاق ذخیره سازی. طبقه همکف شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 3 دوش. طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, باربیکیو سیستم گرمایشی, انبار.

کرت

Location

تصویری

حقایق مشابه

فروش
1 400 000 € 11666 €/m²
  • کد شی 34802
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
1 300 000 € 2765 €/m²
  • کد شی 31833
  • مربع متر 470 m²
  • Rooms 6
فروش
1 813 000 € 3626 €/m²
  • کد شی 56674
  • مربع متر 500 m²
  • Rooms 2
فروش
1 500 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 34811
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 5
فروش
1 500 000 € 2941 €/m²
  • کد شی 32688
  • مربع متر 510 m²
  • Rooms 8
فروش
2 000 000 € 7142 €/m²
  • کد شی 37779
  • مربع متر 280 m²
  • Rooms 5
فروش
1 700 000 € 2881 €/m²
  • کد شی 39168
  • مربع متر 590 m²
  • Rooms 11
فروش
1 750 000 € 6076 €/m²
  • کد شی 65560
  • مربع متر 288 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
1 300 000 € 2708 €/m²
  • کد شی 65530
  • مربع متر 480 m²
  • Rooms 8

اشتراک خبرنامه