بنا به درخواست
Property 49966 photo 1
Property 49966 photo 2
Property 49966 photo 3
Property 49966 photo 4
Property 49966 photo 5
Property 49966 photo 6
Property 49966 photo 7
Property 49966 photo 8
Property 49966 photo 9
Property 49966 photo 10
Property 49966 photo 11
Property 49966 photo 12
Property 49966 photo 13
Property 49966 photo 14
Property 49966 photo 15
Property 49966 photo 16
Property 49966 photo 17
Property 49966 photo 18
Property 49966 photo 19
Property 49966 photo 20

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 1 km
  • فاصله از فرودگاه: 62 km

توضیحات

برای اجاره ویلا 2 طبقه با متراژ 130 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, حمام. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
850 000 € 2361 €/m²
  • کد شی 65564
  • مربع متر 360 m²
  • Rooms 7
فروش
1 600 000 € 4571 €/m²
  • کد شی 60634
  • مربع متر 350 m²
  • Rooms 7
فروش
1 600 000 € 11428 €/m²
  • کد شی 62213
  • مربع متر 140 m²
  • فاصله تا دریا 10 m
فروش
3 200 000 € 6274 €/m²
  • کد شی 62197
  • مربع متر 510 m²
  • فاصله تا دریا 850 m
فروش
2 490 000 € 3830 €/m²
  • کد شی 62543
  • مربع متر 650 m²
  • Rooms 7
فروش
3 500 000 € 7000 €/m²
  • کد شی 58324
  • مربع متر 500 m²
  • Rooms 4
فروش
1 350 000 € 7500 €/m²
  • کد شی 65279
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 3
فروش
3 000 000 € 7915 €/m²
  • کد شی 56466
  • مربع متر 379 m²
  • فاصله تا دریا 37 m

اشتراک خبرنامه