بنا به درخواست
Property 49967 photo 1
Property 49967 photo 2
Property 49967 photo 3
Property 49967 photo 4
Property 49967 photo 5
Property 49967 photo 6
Property 49967 photo 7
Property 49967 photo 8
Property 49967 photo 9
Property 49967 photo 10
Property 49967 photo 11
Property 49967 photo 12
Property 49967 photo 13
Property 49967 photo 14
Property 49967 photo 15
Property 49967 photo 16
Property 49967 photo 17
Property 49967 photo 18
Property 49967 photo 19
Property 49967 photo 20

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 1 km
  • فاصله از فرودگاه: 62 km

توضیحات

برای اجاره ویلا 2 طبقه با متراژ 130 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, حمام. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو گاراژ.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
500 000 € 3496 €/m²
  • کد شی 56922
  • مربع متر 143 m²
  • Rooms 4
فروش
1 600 000 € 4571 €/m²
  • کد شی 60634
  • مربع متر 350 m²
  • Rooms 7
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 61624
  • مربع متر 144 m²
  • Rooms 4
فروش
670 000 € 2233 €/m²
  • کد شی 65955
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 8
فروش
800 000 € 1230 €/m²
  • کد شی 56313
  • مربع متر 650 m²
  • فاصله تا دریا 180 m
فروش
2 469 000 € 10287 €/m²
  • کد شی 58507
  • مربع متر 240 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
736 000 € 5183 €/m²
  • کد شی 62220
  • مربع متر 142 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
1 250 000 € 6648 €/m²
  • کد شی 57194
  • مربع متر 188 m²
  • Rooms 6

اشتراک خبرنامه