530 000 € 499 000 €
2599 €/m²
Property 49987 photo 1
Property 49987 photo 2
Property 49987 photo 3
Property 49987 photo 4
Property 49987 photo 5
Property 49987 photo 6
Property 49987 photo 7
Property 49987 photo 8
Property 49987 photo 9
Property 49987 photo 10
Property 49987 photo 11
Property 49987 photo 12
Property 49987 photo 13
Property 49987 photo 14
Property 49987 photo 15
Property 49987 photo 16
Property 49987 photo 17
Property 49987 photo 18
Property 49987 photo 19
Property 49987 photo 20
Property 49987 photo 21
Property 49987 photo 22
Property 49987 photo 23
Property 49987 photo 24

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 4000 m
  • فاصله از فرودگاه: 24 km

توضیحات

برای فروش خانه3 طبقه با متراژ 192 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, آشپزخانه , دوش, 2 انبار. طبقه 1 شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه. طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, حمام. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, باغ, سیستم گرمایشی, انبار.

کرت

Location

تصویری

حقایق مشابه

فروش
480 000 € 3428 €/m²
  • کد شی 56516
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
فروش
650 000 € 2480 €/m²
  • کد شی 65099
  • مربع متر 262 m²
  • Rooms 4
فروش
540 000 € 3354 €/m²
  • کد شی 32561
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 4
فروش
700 000 € 1400 €/m²
  • کد شی 37510
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
650 000 € 1547 €/m²
  • کد شی 40395
  • مربع متر 420 m²
  • Rooms 7
فروش
700 000 € 8536 €/m²
  • کد شی 16507
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
700 000 € 2333 €/m²
  • کد شی 30258
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 6
فروش
590 000 € 1735 €/m²
  • کد شی 20450
  • مربع متر 340 m²
  • Rooms 8

اشتراک خبرنامه