747 000 €
2716 €/m²
Property 50103 photo 1
Property 50103 photo 2
Property 50103 photo 3
Property 50103 photo 4
Property 50103 photo 5
Property 50103 photo 6
Property 50103 photo 7
Property 50103 photo 8
Property 50103 photo 9
Property 50103 photo 10

Details

  • سال ساخت: 1993
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Energy Class: انتظار می رود گواهی عملکرد انرژی (EPC)
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 1000 km
  • فاصله از فرودگاه: 15 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه

توضیحات

برای فروش خانه0 طبقه با متراژ 275 متر مربع در کرت. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, باربیکیو سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 067 000 € 2845 €/m²
  • کد شی 50139
  • مربع متر 375 m²
  • Rooms 4
فروش
650 000 € 1547 €/m²
  • کد شی 40395
  • مربع متر 420 m²
  • Rooms 7
فروش
700 000 € 2333 €/m²
  • کد شی 30258
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 6
فروش
700 000 € 1400 €/m²
  • کد شی 37510
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
650 000 € 2480 €/m²
  • کد شی 65099
  • مربع متر 262 m²
  • Rooms 4
فروش
750 000 € 2604 €/m²
  • کد شی 62203
  • مربع متر 288 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
747 000 € 2716 €/m²
  • کد شی 50103
  • مربع متر 275 m²
  • Rooms 4
فروش
1 100 000 € 2750 €/m²
  • کد شی 38928
  • مربع متر 400 m²
  • Rooms 7

اشتراک خبرنامه