95 000 €
1583 €/m²
Property 50125 photo 1
Property 50125 photo 2
Property 50125 photo 3
Property 50125 photo 4
Property 50125 photo 5
Property 50125 photo 6
Property 50125 photo 7

Details

  • سال نوسازی: 2021
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیگر
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 14000 m
  • فاصله از فرودگاه: 15 km

خدمات

  • شومینه
  • Storage room
  • Access
  • دو جداره
  • راه پله داخلی

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 60 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, یک اتاق ذخیره سازی. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه.{همچنین مبلمان, شومینه, سیستم علام خطر.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
100 000 € 666 €/m²
  • کد شی 34490
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 3
فروش
90 000 € 900 €/m²
  • کد شی 54635
  • مربع متر 100 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
107 000 € 713 €/m²
  • کد شی 51867
  • مربع متر 150 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
96 000 € 533 €/m²
  • کد شی 44907
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 4
فروش
86 000 € 934 €/m²
  • کد شی 57035
  • مربع متر 92 m²
  • فاصله تا دریا 9900 m
فروش
95 000 € 1583 €/m²
  • کد شی 50125
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 3
فروش
140 000 € 2153 €/m²
  • کد شی 47332
  • مربع متر 65 m²
  • Rooms 4
فروش
85 000 € 685 €/m²
  • کد شی 65674
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه