1 200 000 €
4286 €/m²
Property 50227 photo 1
Property 50227 photo 2
Property 50227 photo 3
Property 50227 photo 4
Property 50227 photo 5
Property 50227 photo 6
Property 50227 photo 7
Property 50227 photo 8
Property 50227 photo 9
Property 50227 photo 10
Property 50227 photo 11
Property 50227 photo 12
Property 50227 photo 13
Property 50227 photo 14
Property 50227 photo 15
Property 50227 photo 16
Property 50227 photo 17
Property 50227 photo 18
Property 50227 photo 19
Property 50227 photo 20
Property 50227 photo 21
Property 50227 photo 22
Property 50227 photo 23
Property 50227 photo 24
Property 50227 photo 25
Property 50227 photo 26
Property 50227 photo 27
Property 50227 photo 28
Property 50227 photo 29
Property 50227 photo 30
Property 50227 photo 31

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • تعداد اتاق ها: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 4 km
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

توضیحات

برای فروش ویلا 3 طبقه با متراژ 280 متر مربع در کرت. زیر زمین شامل طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 حمام, توالت. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, 2 حمام. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 200 000 € 4477 €/m²
  • کد شی 41953
  • مربع متر 268 m²
  • Rooms 8
فروش
1 200 000 € 4285 €/m²
  • کد شی 50227
  • مربع متر 280 m²
  • Rooms 6
فروش
1 000 000 € 2590 €/m²
  • کد شی 65909
  • مربع متر 386 m²
  • Rooms 5
فروش
1 100 000 € 950 000 € 2661 €/m²
  • کد شی 62608
  • مربع متر 357 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
1 750 000 € 6076 €/m²
  • کد شی 65560
  • مربع متر 288 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
1 250 000 € 6648 €/m²
  • کد شی 57194
  • مربع متر 188 m²
  • Rooms 6
فروش
1 600 000 € 6956 €/m²
  • کد شی 23867
  • مربع متر 230 m²
  • Rooms 6
فروش
1 760 000 € 5028 €/m²
  • کد شی 57917
  • مربع متر 350 m²
  • Rooms 7
فروش
1 600 000 € 4571 €/m²
  • کد شی 34409
  • مربع متر 350 m²
  • Rooms 8
فروش
1 470 000 € 5880 €/m²
  • کد شی 64822
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه