411 300 € 320 000 €
2667 €/m²
Property 50233 photo 1
Property 50233 photo 2
Property 50233 photo 3
Property 50233 photo 4
Property 50233 photo 5
Property 50233 photo 6
Property 50233 photo 7
Property 50233 photo 8
Property 50233 photo 9
Property 50233 photo 10
Property 50233 photo 11
Property 50233 photo 12
Property 50233 photo 13
Property 50233 photo 14
  • کد شی 50233
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 120 m²
  • مساحت زمین 300 m²
  • منطقه کرت
  • Location (ناپولی) | استان Lasithi (کرت)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • تعداد اتاق ها: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 6600 m
  • فاصله از فرودگاه: 49 km

توضیحات

برای فروش ویلا 2 طبقه با متراژ 120 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, 2 دوش. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, انبار.

کرت

Location

تصاویر پانوراما

حقایق مشابه

فروش
379 000 € 1973 €/m²
  • کد شی 44195
  • مربع متر 192 m²
  • Rooms 4
فروش
500 000 € 3496 €/m²
  • کد شی 56921
  • مربع متر 143 m²
  • Rooms 4
فروش
495 000 € 2877 €/m²
  • کد شی 64164
  • مربع متر 172 m²
  • Rooms 6
فروش
587 000 € 3668 €/m²
  • کد شی 42645
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 5
فروش
340 000 € 5762 €/m²
  • کد شی 66025
  • مربع متر 59 m²
  • Rooms 3
فروش
500 000 € 3496 €/m²
  • کد شی 56920
  • مربع متر 143 m²
  • Rooms 5
فروش
499 000 € 1996 €/m²
  • کد شی 55969
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 4
فروش
430 000 € 4300 €/m²
  • کد شی 44007
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه