درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 14500 m² در کاساندرا (خالکیدیکی)
یونان
مقدونیه
خالکیدیکی
کاساندرا
400 000 €
27 €/m²
کد شی
50262
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
14500 m²
منطقه
کاساندرا/خالکیدیکی
Location
(کاساندرا) | خالکیدیکی (مقدونیه)
Details
فاصله از دریا:
450 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
3 km
فاصله از فرودگاه:
55 km
توضیحات
برای فروش زمین 14500 متر مربع در کاساندرا (خالکیدیکی).
کاساندرا/خالکیدیکی
Location
حقایق مشابه
فروش
550 000 €
83 €/m²
زمین 6616 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
25612
مربع متر
6616 m²
فاصله تا دریا
83 m
فروش
340 000 €
80 €/m²
زمین 4218 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
44637
مربع متر
4218 m²
فاصله تا دریا
1300 m
فروش
380 000 €
84 €/m²
زمین 4500 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
59728
مربع متر
4500 m²
فاصله تا دریا
3600 m
فروش
330 000 €
27 €/m²
زمین 12000 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
58927
مربع متر
12000 m²
فاصله تا دریا
400 m
فروش
350 000 €
25 €/m²
زمین 14000 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
65109
مربع متر
14000 m²
فاصله تا دریا
1000 m
فروش
336 000 €
11 €/m²
زمین 29643 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
2574
مربع متر
29643 m²
فاصله تا دریا
5000 m
فروش
390 000 €
35 €/m²
زمین 11000 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
47126
مربع متر
11000 m²
فاصله تا دریا
200 m
فروش
330 000 €
67 €/m²
زمین 4869 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
10079
مربع متر
4869 m²
فاصله تا دریا
240 m
فروش
330 000 €
180 000 €
29 €/m²
زمین 6200 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
2581
مربع متر
6200 m²
فاصله تا دریا
1200 m
فروش
350 000 €
555 €/m²
زمین 630 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
9132
مربع متر
630 m²
فاصله تا دریا
100 m
Tomaz Osmanov
+30 23740 22433
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the