2 700 000 €
6429 €/m²
Property 50284 photo 1
Property 50284 photo 2
Property 50284 photo 3
Property 50284 photo 4
Property 50284 photo 5
Property 50284 photo 6
Property 50284 photo 7
Property 50284 photo 8
Property 50284 photo 9
Property 50284 photo 10
Property 50284 photo 11
Property 50284 photo 12
Property 50284 photo 13
Property 50284 photo 14
Property 50284 photo 15
Property 50284 photo 16
Property 50284 photo 17
Property 50284 photo 18
Property 50284 photo 19
Property 50284 photo 20
Property 50284 photo 21
Property 50284 photo 22
Property 50284 photo 23
Property 50284 photo 24
Property 50284 photo 25
Property 50284 photo 26
Property 50284 photo 27
Property 50284 photo 28
Property 50284 photo 29

Details

  • سال ساخت: 2013
  • تعداد اتاق ها: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • فاصله از دریا: 800 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 4 km
  • فاصله از فرودگاه: 73 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • Storage room
  • دو جداره
  • راه پله داخلی

توضیحات

برای فروش ویلا 3 طبقه با متراژ 420 متر مربع در کرت. طبقه نیمه زیر زمین شامل اتاق نشیمن. طبقه همکف شامل 4 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 4 دوش, توالت. طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, دوش. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
2 469 000 € 10287 €/m²
  • کد شی 58507
  • مربع متر 240 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
3 000 000 € 7915 €/m²
  • کد شی 56466
  • مربع متر 379 m²
  • فاصله تا دریا 37 m
فروش
3 500 000 € 7000 €/m²
  • کد شی 58324
  • مربع متر 500 m²
  • Rooms 4
فروش
2 490 000 € 3830 €/m²
  • کد شی 62543
  • مربع متر 650 m²
  • Rooms 7
فروش
2 986 000 € 2 500 000 € 5555 €/m²
  • کد شی 49030
  • مربع متر 450 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
3 200 000 € 6274 €/m²
  • کد شی 62197
  • مربع متر 510 m²
  • فاصله تا دریا 850 m
فروش
2 200 000 € 11000 €/m²
  • کد شی 45258
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه