260 000 € 230 000 €
4182 €/m²
Property 50347 photo 1
Property 50347 photo 2
Property 50347 photo 3
Property 50347 photo 4
Property 50347 photo 5
Property 50347 photo 6
Property 50347 photo 7
Property 50347 photo 8
Property 50347 photo 9

Details

  • سال ساخت: 2004
  • تعداد اتاق ها: 2
  • فاصله از دریا: 23000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 1 km
  • فاصله از فرودگاه: 25 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه0 طبقه با متراژ 55 متر مربع در کرت. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, باربیکیو انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
250 000 € 1923 €/m²
  • کد شی 49458
  • مربع متر 130 m²
  • Rooms 3
فروش
330 000 € 5500 €/m²
  • کد شی 65129
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 2
فروش
300 000 € 1200 €/m²
  • کد شی 61785
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 6
فروش
349 000 € 1179 €/m²
  • کد شی 52535
  • مربع متر 296 m²
  • فاصله تا دریا 6900 m
فروش
257 000 € 2141 €/m²
  • کد شی 65190
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
275 000 € 2750 €/m²
  • کد شی 42772
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
370 000 € 2387 €/m²
  • کد شی 61805
  • مربع متر 155 m²
  • Rooms 4
فروش
210 000 € 2258 €/m²
  • کد شی 31230
  • مربع متر 93 m²
  • Rooms 3
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 37913
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه