درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 4500 m² در کورفو
یونان
جزایر ایونی
استان کورفو
کورفو
300 000 €
66 €/m²
کد شی
50750
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
4500 m²
منطقه
کورفو
Location
جزایر ایونی () | کورفو (استان کورفو)
Details
فاصله از دریا:
3000 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
1 km
فاصله از فرودگاه:
37 km
توضیحات
برای فروش زمین 4500 متر مربع در کورفو.
کورفو
Location
حقایق مشابه
فروش
280 000 €
260 000 €
31 €/m²
زمین 8253 m² کورفو
کورفو
کد شی
20442
مربع متر
8253 m²
فاصله تا دریا
2900 m
فروش
300 000 €
75 €/m²
زمین 4000 m² کورفو
کورفو
کد شی
35771
مربع متر
4000 m²
فاصله تا دریا
3500 m
فروش
250 000 €
48 €/m²
زمین 5200 m² کورفو
کورفو
کد شی
35219
مربع متر
5200 m²
فاصله تا دریا
3500 m
فروش
425 000 €
66 €/m²
زمین 6409 m² کورفو
کورفو
کد شی
32444
مربع متر
6409 m²
فاصله تا دریا
50 m
فروش
250 000 €
60 €/m²
زمین 4162 m² کورفو
کورفو
کد شی
64098
مربع متر
4162 m²
فاصله تا دریا
900 m
فروش
430 000 €
102 €/m²
زمین 4200 m² کورفو
کورفو
کد شی
42181
مربع متر
4200 m²
فاصله تا دریا
2500 m
فروش
300 000 €
50 €/m²
زمین 6000 m² کورفو
کورفو
کد شی
35619
مربع متر
6000 m²
فاصله تا دریا
3000 m
فروش
330 000 €
373 €/m²
زمین 883 m² کورفو
کورفو
کد شی
62196
مربع متر
883 m²
فاصله تا دریا
500 m
فروش
250 000 €
22 €/m²
زمین 11017 m² کورفو
کورفو
کد شی
30567
مربع متر
11017 m²
فاصله تا دریا
1500 m
فروش
250 000 €
97 €/m²
زمین 2569 m² کورفو
کورفو
کد شی
56546
مربع متر
2569 m²
فاصله تا دریا
2900 m
David Martasidis
+30 (26611) 00 500
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the