درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 4850 m² در کورفو
یونان
جزایر ایونی
استان کورفو
کورفو
160 000 €
32 €/m²
کد شی
50887
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
4850 m²
منطقه
کورفو
Location
جزایر ایونی () | کورفو (استان کورفو)
Details
فاصله از دریا:
7500 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
6 km
فاصله از فرودگاه:
3 km
توضیحات
برای فروش زمین 4850 متر مربع در کورفو.
کورفو
Location
حقایق مشابه
فروش
220 000 €
14 €/m²
زمین 15000 m² کورفو
کورفو
کد شی
46069
مربع متر
15000 m²
فاصله تا دریا
7000 m
فروش
225 000 €
25 €/m²
زمین 9000 m² کورفو
کورفو
کد شی
30919
مربع متر
9000 m²
فاصله تا دریا
1700 m
فروش
140 000 €
33 €/m²
زمین 4150 m² کورفو
کورفو
کد شی
46197
مربع متر
4150 m²
فاصله تا دریا
1500 m
فروش
230 000 €
153 €/m²
زمین 1500 m² کورفو
کورفو
کد شی
57883
مربع متر
1500 m²
فاصله تا دریا
4000 m
فروش
165 000 €
33 €/m²
زمین 4900 m² کورفو
کورفو
کد شی
30607
مربع متر
4900 m²
فاصله تا دریا
2000 m
فروش
200 000 €
266 €/m²
زمین 750 m² کورفو
کورفو
کد شی
50849
مربع متر
750 m²
فاصله تا دریا
100 m
فروش
190 000 €
79 €/m²
زمین 2400 m² کورفو
کورفو
کد شی
36302
مربع متر
2400 m²
فاصله تا دریا
1500 m
فروش
150 000 €
65 €/m²
زمین 2300 m² کورفو
کورفو
کد شی
33054
مربع متر
2300 m²
فاصله تا دریا
3000 m
فروش
165 000 €
40 €/m²
زمین 4100 m² کورفو
کورفو
کد شی
46849
مربع متر
4100 m²
فاصله تا دریا
900 m
فروش
220 000 €
195 000 €
27 €/m²
زمین 7000 m² کورفو
کورفو
کد شی
31501
مربع متر
7000 m²
فاصله تا دریا
6000 m
Elena Kritikou
+30 26611 00500
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1