درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 22000 m² در کورفو
یونان
جزایر ایونی
استان کورفو
کورفو
600 000 €
27 €/m²
کد شی
5097
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
22000 m²
منطقه
کورفو
Location
جزایر ایونی () | کورفو (استان کورفو)
Details
فاصله از دریا:
1500 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
2 km
فاصله از فرودگاه:
24 km
توضیحات
برای فروش زمین 22000 متر مربع در کورفو. ر محوطه: ساختمان, چاه آب, لوله کشی آب, برق کشی.
کورفو
Location
حقایق مشابه
فروش
650 000 €
72 €/m²
زمین 9000 m² کورفو
کورفو
کد شی
35172
مربع متر
9000 m²
فاصله تا دریا
800 m
فروش
700 000 €
70 €/m²
زمین 10000 m² کورفو
کورفو
کد شی
32248
مربع متر
10000 m²
فاصله تا دریا
5 m
فروش
630 000 €
152 €/m²
زمین 4143 m² کورفو
کورفو
کد شی
40443
مربع متر
4143 m²
فاصله تا دریا
1000 m
فروش
600 000 €
41 €/m²
زمین 14530 m² کورفو
کورفو
کد شی
45278
مربع متر
14530 m²
فاصله تا دریا
3000 m
فروش
607 000 €
124 €/m²
زمین 4892 m² کورفو
کورفو
کد شی
52554
مربع متر
4892 m²
فاصله تا دریا
100 m
فروش
بنا به درخواست
زمین 2603 m² کورفو
کورفو
کد شی
60716
مربع متر
2603 m²
فاصله تا دریا
1000 m
فروش
650 000 €
10 €/m²
زمین 60000 m² کورفو
کورفو
کد شی
51125
مربع متر
60000 m²
فاصله تا دریا
4000 m
فروش
650 000 €
52 €/m²
زمین 12500 m² کورفو
کورفو
کد شی
35185
مربع متر
12500 m²
فاصله تا دریا
1600 m
فروش
550 000 €
57 €/m²
زمین 9500 m² کورفو
کورفو
کد شی
35807
مربع متر
9500 m²
فاصله تا دریا
2500 m
فروش
550 000 €
220 €/m²
زمین 2500 m² کورفو
کورفو
کد شی
6155
مربع متر
2500 m²
فاصله تا دریا
450 m
Argiro Adelfopoulou
+30 26611 00500
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the