درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 60000 m² در کورفو
یونان
جزایر ایونی
استان کورفو
کورفو
650 000 €
10 €/m²
کد شی
51125
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
60000 m²
منطقه
کورفو
Location
جزایر ایونی () | کورفو (استان کورفو)
Details
فاصله از دریا:
4000 m
فاصله از فرودگاه:
15 km
توضیحات
برای فروش زمین 60000 متر مربع در کورفو.
کورفو
Location
حقایق مشابه
فروش
600 000 €
27 €/m²
زمین 22000 m² کورفو
کورفو
کد شی
5097
مربع متر
22000 m²
فاصله تا دریا
1500 m
فروش
750 000 €
370 000 €
92 €/m²
زمین 4000 m² کورفو
کورفو
کد شی
33678
مربع متر
4000 m²
فاصله تا دریا
2500 m
فروش
600 000 €
491 €/m²
زمین 1220 m² کورفو
کورفو
کد شی
24955
مربع متر
1220 m²
فاصله تا دریا
50 m
فروش
650 000 €
72 €/m²
زمین 9000 m² کورفو
کورفو
کد شی
35172
مربع متر
9000 m²
فاصله تا دریا
800 m
فروش
860 000 €
156 €/m²
زمین 5500 m² کورفو
کورفو
کد شی
17952
مربع متر
5500 m²
فاصله تا دریا
1200 m
فروش
950 000 €
14 €/m²
زمین 65000 m² کورفو
کورفو
کد شی
13908
مربع متر
65000 m²
فاصله تا دریا
3500 m
فروش
530 000 €
106 €/m²
زمین 4982 m² کورفو
کورفو
کد شی
63876
مربع متر
4982 m²
فاصله تا دریا
620 m
فروش
700 000 €
140 €/m²
زمین 5000 m² کورفو
کورفو
کد شی
37791
مربع متر
5000 m²
فاصله تا دریا
100 m
فروش
850 000 €
191 €/m²
زمین 4444 m² کورفو
کورفو
کد شی
62951
مربع متر
4444 m²
فاصله تا دریا
10 m
فروش
800 000 €
200 €/m²
زمین 4000 m² کورفو
کورفو
کد شی
22872
مربع متر
4000 m²
فاصله تا دریا
500 m
David Martasidis
+30 (26611) 00 500
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1