180 000 €
1895 €/m²
Property 51269 photo 1
Property 51269 photo 2

Details

  • سال ساخت: 2007
  • تعداد اتاق ها: 4
  • فاصله از دریا: 9000 m
  • فاصله از فرودگاه: 35 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 95 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی

آتن

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه