درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 48000 m² در کورفو
یونان
جزایر ایونی
استان کورفو
کورفو
480 000 €
10 €/m²
کد شی
51293
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
48000 m²
منطقه
کورفو
Location
جزایر ایونی () | کورفو (استان کورفو)
Details
فاصله از دریا:
5000 m
فاصله از فرودگاه:
12 km
توضیحات
برای فروش زمین 48000 متر مربع در کورفو.
کورفو
Location
حقایق مشابه
فروش
540 000 €
121 €/m²
زمین 4450 m² کورفو
کورفو
کد شی
24098
مربع متر
4450 m²
فاصله تا دریا
1000 m
فروش
650 000 €
52 €/m²
زمین 12500 m² کورفو
کورفو
کد شی
35185
مربع متر
12500 m²
فاصله تا دریا
1600 m
فروش
405 000 €
36 €/m²
زمین 11000 m² کورفو
کورفو
کد شی
34064
مربع متر
11000 m²
فاصله تا دریا
2500 m
فروش
650 000 €
550 000 €
54 €/m²
زمین 10025 m² کورفو
کورفو
کد شی
29407
مربع متر
10025 m²
فاصله تا دریا
350 m
فروش
425 000 €
14 €/m²
زمین 30000 m² کورفو
کورفو
کد شی
6150
مربع متر
30000 m²
فاصله تا دریا
4000 m
فروش
400 000 €
13 €/m²
زمین 30000 m² کورفو
کورفو
کد شی
40480
مربع متر
30000 m²
فاصله تا دریا
5500 m
فروش
480 000 €
50 €/m²
زمین 9500 m² کورفو
کورفو
کد شی
37270
مربع متر
9500 m²
فاصله تا دریا
650 m
فروش
500 000 €
156 €/m²
زمین 3200 m² کورفو
کورفو
کد شی
4100
مربع متر
3200 m²
فاصله تا دریا
800 m
فروش
470 000 €
75 €/m²
زمین 6200 m² کورفو
کورفو
کد شی
37792
مربع متر
6200 m²
فاصله تا دریا
100 m
فروش
600 000 €
27 €/m²
زمین 22000 m² کورفو
کورفو
کد شی
5097
مربع متر
22000 m²
فاصله تا دریا
1500 m
David Martasidis
+30 (26611) 00 500
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1