درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 413 m² در ساحل المپیک
یونان
مقدونیه
استان پیریا
کاترینی
100 000 €
80 000 €
193 €/m²
کد شی
51443
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
413 m²
منطقه
ساحل المپیک
Location
(کاترینی) | استان پیریا (مقدونیه)
Details
فاصله از دریا:
8000 m
فاصله از فرودگاه:
85 km
توضیحات
برای فروش زمین 413 متر مربع در ساحل المپیک. این ملک دارای چشمانداز زیبا رو به کوه.
ساحل المپیک
Location
حقایق مشابه
فروش
100 000 €
زمین ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
4062
مربع متر
0 m²
فاصله تا دریا
4000 m
فروش
90 000 €
30 €/m²
زمین 3000 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
19882
مربع متر
3000 m²
فاصله تا دریا
400 m
فروش
120 000 €
13 €/m²
زمین 8800 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
3388
مربع متر
8800 m²
فاصله تا دریا
3000 m
فروش
100 000 €
250 €/m²
زمین 400 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
65697
مربع متر
400 m²
فاصله تا دریا
1000 m
فروش
120 000 €
255 €/m²
زمین 469 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
10484
مربع متر
469 m²
فاصله تا دریا
5500 m
فروش
140 000 €
35 €/m²
زمین 4000 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
21941
مربع متر
4000 m²
فاصله تا دریا
6000 m
فروش
130 000 €
325 €/m²
زمین 400 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
53304
مربع متر
400 m²
فاصله تا دریا
750 m
فروش
100 000 €
20 €/m²
زمین 4797 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
19654
مربع متر
4797 m²
فاصله تا دریا
10000 m
فروش
90 000 €
115 €/m²
زمین 780 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
36599
مربع متر
780 m²
فاصله تا دریا
7000 m
فروش
100 000 €
13 €/m²
زمین 7674 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
66041
مربع متر
7674 m²
فاصله تا دریا
1400 m
Giannis Efthimiadis
+30 698 5169067
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1